Choď na obsah Choď na menu
 

Všetky dôležité informácie o voľbách do orgánov samosprávnych krajov

article preview

image-100.jpg

INFORMÁCIE K VOĽBÁM DO VÚC.

 

 

____OZNAM uverejnený  06.11.2017

Výsledky volieb do VÚC v našej obci.

ZÁPISNICA (PDF.)

VÝSLEDKY VOLIEB V NAŠEJ OBCI (PDF.)

 

img_0701.jpg

 

____OZNAM uverejnený  05.11.2017

Súčasný predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica obhájil svoj post aj po šestnástich rokoch vo funkcii a zostáva naďalej stáť na čele kraja na ďalších päť rokov. Jeho najväčší súper, Ján Greššo, prehral s jasným odstupom od víťaza.

Milan Belica- 34,10 %     Ján Greššo- 17,24%    Milan Uhrík 15,36%    Peter Oremus 14,92%

img_0701.jpg

 

____OZNAM uverejnený  22.08.2017

Obec Lukáčovce zvereňuje ektronickú  adresu: obecnyurad@lukacovce.sk na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do orgánov samosprávnych krajov, ktoré sa budú  konať dňa 04. novembra 2017.

DOKUMENT (PDF.)

img_0701.jpg

 

____OZNAM uverejnený 07.07.2017

Voľby do orgánov samosprávnych krajov. Tieto informácie nájdete aj v sekcií Samospráva.

INFORMÁCIE PRE VOLIČA (PDF.)

ROZHODNUTIE (PDF.)

img_0701.jpg

 
 
 
 
 
Deň a čas konania volieb:    Miesto konania volieb:
04.11.2017 / od 7:00 do 22:00   Kultúrny dom Lukáčovce, ul. Hlavná súp. č. 405
 
 
 
KANDIDÁTI NA PREDSEDU A ZASTUPITEĽOV SAMOSPRÁVNEHO KRAJA:
 
  • ZOZNAM (PDF.) ... pre voľby predsedu samosprávneho kraja/ 
  • ZOZNAM (PDF.) ... pre voľby do zastupiteľstva /

 

 

POUČENIE:

Pred hlasovaním preukážete svoju totožnosť občianským preukazom alebo dokladom o pobyte pre czudzinca. Potom dostanete od členov komisie dva hlasovacie lístky a prázdnu obálku, čo potvrdíte vlastnoručným podpisom. Volíte zakrúžkovaním poradového čísla, ktoré je uvedené pred menom kandidáta. Na hlasovacom lístku pre voľby poslancov do zastupiteľstva môžete zakrúžkovať najviac toľko poradových čísel kandidátov, koľko poslanov má byť vo volebnom obvode zvolených (ich počet je uvedený na hlasovacom lístku). Na hlasovacom lístku pre voľby predsedu samosprávneho kraja môžete zakrúžkovať poradové číslo len jedného kandidáta. Oba hlasovacie lístky odložíte do schránky na nepoužité alebo nesprávne upravené hlasovacie lístky, inak sa dopustíte priestupku, za ktorý vám bude uložená pokuta 33 eur.

 

 

 

Všetky dokumenty:

  1. Obec Lukáčovce zvereňuje ektronickú  adresu 
  2. Informácie pre voliča
  3. Rozhodnutie
  4. Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do VÚC a poučenie pre občanov

 

 
 DNES

Meniny na web

iMeteo.sk


DÔLEŽITÉ OZNAMY

Obecný úrad oznamuje všetkým vlastníkom hydiny a vtákov chovaných v zajatí, že sa v obci Zbehy zistil a potvrdil výskyt choroby - vtáčej chrípky. Keďže naša obec spadá do pásma dohľadu, v súlade s pokynmi Regionálnej a potravinovej správy v Nitre (č. j. 70/2020/3, v Nitre 09.01. 2020) nariaďuje vykonať nasledovné opatrenia: VIAC INFO V OZNAMOCH

FACEBOOKÚRADNÉ HODINY

Pondelok: 7:30 – 15:30

Utorok: Neúradný deň

Streda: 7:30 – 17:00

Štvrtok: Neúradný deň

Piatok: 7:30 – 13:00


VYBERÁME Z ARCHÍVU
Štatistiky

Online: 6
Celkom: 352883
Mesiac: 18307
Deň: 472