Choď na obsah Choď na menu
 

img_0370.jpg

 

 

♦ DIVADELNÉ HRY V NAŠEJ OBCI  ♦

Fotky ktoré sa zachovali z divadelných predstavení. Napríklad divadelná hra Sládkovia z roku 1989 alebo rozprávka O dlhonosom kuchárovi a rýchlonohom drotárovi. V roku 2012 mladí ľudia, ktorí patrili k nadšencom akcií a pomáhali pri ich realizácii, prišli s iniciatívou, ktorá sa týkala nadviazania na tradície amatérskeho divadla v obci. Nacvičili a verejnosti sa predstavili divadelnou hrou J. G. Tajovského Ženský zákon.


divadelna-hra--neuvedeny-nazov.jpg

neznama-divadelna-hra.jpg
zensky-zakon--2012.jpg
 

 

 

 

 

 

♦ FOTOGRAFIE OD VÁS ♦

image-63.jpg

Máte zaujímavé fotografie, s ktorými sa chcete podeliť?

Pošlite ich na emailovú adresu lukacovce.nr@gmail.com a my ich uverejníme.


 

 

 

♦ VYBERÁME Z ARCHÍVU ♦

img_0344.jpg

Vyberáme z archvívu zaujímavé fotografie z našej obce, ktoré vo Vás vyvolajú spomienky na minulé roky našej obce :) Všetky uverejnené fotografie nájdete vo fotoalbume nižšie.

Každá fotografia je uverejnená aj na našej Facebookovej stránke obce, kde máte možnosť fotografie s priateľmi komentovať alebo zdieľať.


 

 

 

 

 

 

 
 


Posledné fotografieDÔLEŽITÉ OZNAMY

Vážení občania, dňa 26.09.2017 (t.j.utorok) bude prebiehať v našej obci zber nebezpečného odpadu a elektroodpadu. Sem patrí: , biela technika, čierna technika, vyradené elektronické a elektrické zariadenia, batérie, akumulátory, žiarivky, halogénové svietidlá, obaly z farieb, obaly z postrekov, staré PC, tlačiarne, tlačiarenské farby, lepidlá a farby. Uvedený nebezpečný odpad môžete vyložiť na 07.00 hod. pred bránu.

FACEBOOKPOČASIE LUKÁČOVCE


ÚRADNÉ HODINY

Pondelok: 7:30 – 15:30

Utorok: Neúradný deň

Streda: 7:30 – 17:00

Štvrtok: Neúradný deň

Piatok: 7:30 – 13:00


VYBERÁME Z ARCHÍVU


Štatistiky

Online: 2
Celkom: 26954
Mesiac: 5440
Deň: 183