Choď na obsah Choď na menu
 

Obecnú samosprávu predstavujú starosta obce, ktorý je najvyšším predstaviteľom a výkonným orgánom obce, a obecné zastupiteľstvo zložené zo 7 poslancov. Starosta a poslanci sú volení občanmi obce v priamych voľbách na 4-ročné volebné obdobie. Výkonným orgánom starostu obce a obecného zastupiteľstva je Obecný úrad, ktorý je zložený z pracovníkov obce.

 


img_0355.jpgStarosta obce

Starostom obce Lukáčovce je Ing. Igor Cok, ktorý vo voľbách v r. 2014 kandidoval ako nezávislý kandidát a bol do funkcie zvolený na svoje tretie volebné obdobie.

 


unknown.pngZástupca starostu

Zástupcom starostu je Ing. Eduard Teplanský

 

 


unknown.png

Hlavný kontrolór 

Hlavným kontrolórom obce je od 1. 3. 2017 na obdobie 6 rokov Ing. Iveta Bendová.

 

 

 

 

OBECNÉ ZASTUPITEĽSTVO

 

img_0296.jpg

Poslanci Obecného zastupiteľstva, ktorí sa ujali funkcií dňa 11. decembra 2014:

Poslanci Obce:

Ing. Soňa Szalaiová Nezávislý kandidát
Ľubomíra Ardonová Nezávislý kandidát
Martin Zachar Nezávislý kandidát
Juraj Hanák Nezávislý kandidát
Ing. Eduard Teplanský Nezávislý kandidát
Ing. Juraj Kollár Nezávislý kandidát
Róbert Gajdoš Nezávislý kandidát

 

 Poslanci zvolení do Obecnej rady:

Juraj Hanák
Ing. Eduard Teplanský
Martin Zachar

 

Poslanci zvolení do Bytovej komisie:

Martin Zachar
Róbert Gajdoš
Ing. Soňa Szalaiová

 

 

ZASADNUTIE OBECNÉHO ZASTUPITEĽSTVA:

 

 NAJBLIŽŠIE ZASADNUTIE: XX.XX.2017
 DÁTUM ZASADNUTIA ZÁPISNICA NEZÚČASTNENÍ POSLANCI   UVEREJNENÉ
05.04.2017 2. riadného zasadnutia Ľubomíra Ardonová- osp. zdravotné dôvody   12.05.2017
21.02.2017 1. riadného zasadnutia Ľubomíra Ardonová- osp. zdravotné dôvody   29.03.2017
         
         
         
         

 

 
 


Posledné fotografie



DÔLEŽITÉ OZNAMY

---

FACEBOOK



POČASIE LUKÁČOVCE


ÚRADNÉ HODINY

Pondelok: 7:30 – 15:30

Utorok: Neúradný deň

Streda: 7:30 – 17:00

Štvrtok: Neúradný deň

Piatok: 7:30 – 13:00


VYBERÁME Z ARCHÍVU


Štatistiky

Online: 6
Celkom: 2859
Mesiac: 2562
Deň: 176